Mužské kruhy

Mužské kruhy jsou místem, kde se může v bezpečném prostoru setkat muž s mužem, bez rivality a soutěžení, v kruhu "bratrů" se může více otevřít a zároveň každý každého může povzbudit, podpořit. Je to místo, kde každý každému skutečně naslouchá a ne jen znuděně poslouchá. Naslouchá zevnitř, srdcem, bez hodnocení, bez předsudků. Ano je to někdy těžké, protože běžně tímhle způsobem nekomunikujeme, ale je to způsob komunikace, který je velmi, velmi očistný a zároveň uzdravující.

Mužské kruhy v Praze v  2/2 roku 2017 budou 26.9, 24.10,7.11,19.12. Informace o kruhu jsou na této stránce a FB přibližně 7-14 dní před kruhem. Na kruh je nutné se přihlásit viz přihlašování v aktualitách nahoře na stránce.

Pokud chcete být včas informováni o všech mužských  kruzích, které (většinou v Praze) organizuji, nechte na sebe kontakt ve formuláři níže.

Mužsko-ženské kruhy

Ženy do společných kruhů přinášejí lehkost a jistý nadhled. Je úžasné být přítomen tomu, když se mužský a ženský svět, princip prolnou a ve vzájemné důvěře a otevřenosti spolu začnou tančit. A protože skoro každý z nás žijeme ve vztahu, tak tématem společných večerů jsou často (ale nejenom) vztahy. Vztah mezi námi , vztah sám k sobě, vztah k opačnému principu uvnitř nás.

Mužsko- ženské kruhy v Praze v  2/2 roku 2017 budou 19.9, 17.10,14.11,12.12. Informace o kruhu jsou na této stránce a FB přibližně 7-14 dní před kruhem. Na kruh je nutné se přihlásit viz přihlašování v aktualitách nahoře na stránce.

Pokud chcete dostávat informce o všech mužsko-ženských kruzích a aktivitách, které spolu se svou ženou Hanou Dankovou (obvykle) v Praze organizujeme, nechte na sebe kontakt ve formuláři níže.