AKTUÁLNĚ

Hodný kluk

Mužský kruh 6.3.2018 od 18:30

Znáš ho? Jak s ním nakládáš? Co dobrého a co nepříjemného přináší do tvého života? Dá se opustit nebo je to přítel na celý život ?

A co je vůbec špatného na tom být hodný? Pokud máš dostatek sebeúcty, pokud stavíš sám sebe na první místo, tak je skvělé být i hodný.
Jenže:

  • Hodný kluk v nezdravé podobě zapomíná na sebe.
  • Je někde na posledním místě žebříčku svého života.
  • Nemá rád konflikty, tak stále ustupuje.
  • Nemá hranice svého prostoru.
  • Říká ano, i když chce říct ne.
  • Pro všechny by se rozdal.
  • Všechno musí v jeho životě dopadnou "dobře".
  • Zapomíná na svoje potřeby
  • Raději se potkává  s ženami než s muži.
  • Atd, atd..

Poznáváš se?

Tak vystup ze své konfortní zóny, buď odvážný  a přijď se potkat s ostatními a začni svého hodného kluka uzdravovat.

Datum a čas: úterý 6/3/2018 od 18:30 do 21:30 (Sraz v 18:20).
Místo: Orelská 11, Praha 10 – Vršovice
Téma: Hodný kluk
Poplatek: 250,- Kč (platí se na místě)
Facilitátor: Hodný kluk - Pavel Michalik, tel. 604878999, 

Pokud chceš dostávat pravidelně informce o všech mužkých kruzích a aktivitách, které (obvykle) v Praze organizuji, nech na sebe kontakt ve formuláři níže.

Pokud se na večer přihlásiš, automaticky budeš informace dostávat, již není nutné vyplňovat další formulář.

Otec a mužský princip ve vztahu

Mužsko ženský kruh 13.3.2018 od 18:30

 

Kdo je nositelem mužského principu ve vztahu?   A jak se ten princip projevuje? Jaký máš vztah se svým otcem?

Kapacita večera je omezena na 24 žen/mužů. Účast partnerských párů není nutná, přijít můžeš dokonce, i když v žádném partnerském vztahu momentálně nejsi. Na kruh je potřeba se závazně přihlásit na email pavelmichalik1@gmail.com nebo přes tlačítko pod textem.


Moc si vážíme toho, že na mužsko ženské kruhy chodíte, že na sobě můžeme všichni touto cestou společně pracovat.

Datum a čas: úterý 13/3/2018 od 18:30 do 21:30 (Sraz v 18:20).
Místo: Orelská 11, Praha 10 – Vršovice
Téma: Otec a mužský princip ve vztahu
Poplatek: 300,- Kč (platí se na místě)
Facilitátor: Pavel Michalik, tel. 604878999, Hana Danková tel. 777601933

Pokud chceš dostávat pravidelně informce o všech mužsko-ženských kruzích a aktivitách, které spolu se svou ženou Hanou Dankovou (obvykle) v Praze organizujeme, nech na sebe kontakt ve formuláři níže.

Pokud se na večer přihlásiš, automaticky budeš informace dostávat, již není nutné vyplňovat další formulář.


Mužské kruhy

Mužské kruhy jsou místem, kde se může v bezpečném prostoru setkat muž s mužem, bez rivality a soutěžení, v kruhu "bratrů" se může více otevřít a zároveň každý každého může povzbudit, podpořit. Je to místo, kde každý každému skutečně naslouchá a ne jen znuděně poslouchá. Naslouchá zevnitř, srdcem, bez hodnocení, bez předsudků. Ano je to někdy těžké, protože běžně tímhle způsobem nekomunikujeme, ale je to způsob komunikace, který je velmi, velmi očistný a zároveň uzdravující.

Mužské kruhy v Praze v  2/2 roku 2017 budou 26.9, 24.10,19.12. Informace o kruhu jsou na této stránce a FB přibližně 7-14 dní před kruhem. Na kruh je nutné se přihlásit viz přihlašování v aktualitách nahoře na stránce.

Pokud chcete být včas informováni o všech mužských  kruzích, které (většinou v Praze) organizuji, nechte na sebe kontakt ve formuláři níže.

Mužsko-ženské kruhy

Ženy do společných kruhů přinášejí lehkost a jistý nadhled. Je úžasné být přítomen tomu, když se mužský a ženský svět, princip prolnou a ve vzájemné důvěře a otevřenosti spolu začnou tančit. A protože skoro každý z nás žijeme ve vztahu, tak tématem společných večerů jsou často (ale nejenom) vztahy. Vztah mezi námi , vztah sám k sobě, vztah k opačnému principu uvnitř nás.

Mužsko- ženské kruhy v Praze v  2/2 roku 2017 budou 19.9, 17.10, 14.11,12.12. Informace o kruhu jsou na této stránce a FB přibližně 7-14 dní před kruhem. Na kruh je nutné se přihlásit viz přihlašování v aktualitách nahoře na stránce.

Pokud chcete dostávat informce o všech mužsko-ženských kruzích a aktivitách, které spolu se svou ženou Hanou Dankovou (obvykle) v Praze organizujeme, nechte na sebe kontakt ve formuláři níže.